İçeriğe atla

Kağıthane Su Kaçağı Bulma Arama Ve Tespiti

Kağıthane Su Kaçağı Arama

İstanbul’un gelişmekte olan ilçelerinden birisi olan Kağıthane, artan nüfusu ve yetişmekte zorlanan altyapısı ile bazı problemler yaşamaktadırlar. Kaliteli su tesisatçısı eksiğiyle de birçok tesisat probleminin çözülmesinde oldukça zor durumda kalmaktadırlar. Herkesin korkulu rüyası olan su kaçakları, sanılanın aksine çözülmesi güç bir problem değildir.

Kağıthane Su Kaçağı Tespiti

Kağıthane su kaçağı tespiti sırasında herhangi bir kırma dökme işlemine dahi gerek duyulmadan, tesisatın komple değişmesine gerek kalmadan, fayanslara en ufak zarar gelmeden sorun olan bölgeye noktasal olarak tespitte bulunup, problem olan bölgeye nokta atışı yapılmaktadır. Eskiden su kaçağı tespitleri sırasında, su ve kabarıklık olan bölge ve çevresi kırılarak gereksiz moloz ve zarar verilerek problem noktası bulunmaya çalışılırdı.

Bu sizlere ekstra olarak tadilat masrafına bağlı olarak saatlerce sürecek zaman kaybına sebebiyet verebilirdi. Artan teknoloji ve yapılan çalışmalar neticesinde her alanda olduğu gibi su tesisatçılığı alanında da piyasada bulunan özel cihazlar, ustaların ve firmaların işlerini oldukça kolaylaştırmakta olup düşük fiyatlara oldukça yüksek işçilik kalitesiyle hizmetler sunulmaktadır.

Kağıthane Su Kaçağı Bulma

Kağıthane su kaçağı tespiti işlemiyle bölgedeki tüm sokak ve mahallere hizmet veren Ersoylar Tesisat aradığınız kaliteli ve garantili tespit işlemleri sizlere sunmaktadırlar. Randevu vermeniz halinde ev ve iş yerlerinize gelen teknik destek ekipleri, öncelikle şebeke suyunuzu kontrol ederek soruna çözüm üretmek amaçlı ilk işleme geçer. Çeşitli testler uygulayarak, akustik dinleme cihazları sayesinde tek bir fayans üzerinden kırma veya dökme işlemine gerek duymadan Kağıthane su kaçağı tespiti yapar. Sorunlu bölge bulunamaması durumunda, pimaş içi, atık su giderleri, ana giderler gibi tüm yolları kontrol etmektedirler.

Kırmadan Kağıthane Su Kaçağı Arama Bulma Tespiti Servisi

Sorunu bulmak adına ellerindeki tüm teknolojik cihazları kullanan firma görevlileri kısa sürede Kağıthane su kaçağı tespiti yapabilmektedir. Günümüzde sıkça karşılaşın tesisat sorunlarının sebebi kesinlikle eski altyapı ve buna bağlı yıpranmalar dır. Çünkü bundan 10 yıl öncesinin teknolojisi ve kalitesi maalesef günümüzün oldukça altında kalmış bulunmaktadır. Kağıthane gibi İstanbul’un en güzide ilçelerinden birisi olan ve oldukça eski yapılara ve buna istinaden su tesisatlarına sahip bu ilçe bu konuda sıkça teknik destek verdiğimiz ilçelerden birisi olmakla beraber günde birkaç defa yardım talebi telefonları almamıza neden olmuştur. Aslında günümüz teknolojisi ve artan yenilikler ile piyasa oldukça uygun fiyata ve garanti sunan firmalar mevcuttur. Su kaçağı gibi günümüzün yaygın tesisat problemlerinin başını çekmekte olan bu sorun artık sanılanın aksine tüm tesisat yollarının üstünde bulunan fayans, mermer ve duvar gibi bölgeleri kırma ihtiyacı hissetmeden tespit edip, tadilat sürecine girmektedir. Kağıthane kırmadan su kaçağı bulma problemleri bulma konusunda gezici servislerimize günün her saati ulaşabilmemizin yanı sıra belirlediğiniz gün ve saatte randevu alarak, sorunlarınıza kökten kalıcı çözümler üretebilirsiniz. Bu çözümler sayesinde başınıza gelebilecek kırıp dökme işlemlerinden ve tadilatların çıkartacağı ek masraflardan kurtulabilir ve çok kısa sürede yaşam alanlarınıza geri kavuşabilirsiniz

Kağıthane İlçemizin Tüm Mahalle ve Semtlerine Servisimiz vardır…

Hürriyet Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Merkez Mahallesi, Nurtepe Mahallesi, Ortabayır Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Seyrantepe Mahallesi, Şirintepe mahallesi, Talatpaşa Mahallesi, Telsizler Mahallesi, Yahya Kemal Mahallesi,Yeşilçe Mahallesi, Çağlayan Mahallesi, Çeliktepe Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Emniyet Mahallesi, Gürsel Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Harmantepe Mahallesi başta olmak üzere tüm Kağıthaneye servisimiz bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir